116 відгуків
+380 (63) 355-30-91
Натуральне слов'янське волосся-перуки інтернет магазину Російське Волосся для нарощування.

Накладні коси

Накладні коси в Києві   Накладні коси підходять тим, хто хоче убити наповал оточуючих своїм чином. Сьогодні гарні кіски бувають далеко не у всіх. Давно минули часи молодості наших бабусь, коли у кожної другої дівчини були шикарні волосся. Тепер таке – величезна рідкість, і навіть ті, хто може похвалитися розкішними локонами, найчастіше домоглися цього не самі, а за допомогою трессе. Або відразу – накладних кос. Ви можете зробити так само, щоб отримати чудовий результат всього за 15 хвилин в день.   Коси, представлені в нашому магазині, різноманітні за кольором і довжині. Ви можете спокійно купувати такий виріб, незалежно від того, яка зачіска у вас зараз. За винятком, зрозуміло, зовсім вже коротких стрижок.   У нашому магазині пропонується відмінний асортимент пастижерних виробів, від перук і трессе до накладок і систем волосся. Також ви можете придбати накладні чубчика різних відтінків, підібравши відповідний варіант для себе. На вибір пропонуються вироби: Из славянских волос – самые дорогие, качественные, долговечные. Их можно купить единожды и забыть о повторной покупке на много лет. Очень простые в уходе, выглядят прекрасно на протяжении всего срока использования.
Из волос Реми – средние по качеству, но настоящие. Требуют повышенного ухода, аккуратного обращения.
Из синтетических прядей. Подходят тем, кто хочет только попробовать, или тем, кто редко пользуется накладной косой (париком, чёлкой).
Вы можете позвонить нам прямо сейчас и сделать заказ. Также можно связаться через кнопку «Написать», и мы сами вам перезвоним.    
Раді запропонувати Вам накладні коси на кліпсах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner